| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure M3-6Y30 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | HD Graphics 515 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 12" |
| Ano de Lançamento | 2016 |
Uncategoria
Apple iPhone 17 Pro Max 2TB / Coral / Grade Premium
Original price was: 3.290,99€.2.741,99€Current price is: 2.741,99€.
Apple AirPods 3 with Lightning Case / White / Grade A
Original price was: 184,99€.157,99€Current price is: 157,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook (Retina, 12″ Early 2016) / Space Grey / Grade C
Apple iPhone 17 Pro Max 2TB / Coral / Grade Premium
Original price was: 3.290,99€.2.741,99€Current price is: 2.741,99€.
Apple AirPods 3 with Lightning Case / White / Grade A
Original price was: 184,99€.157,99€Current price is: 157,99€.
Original price was: 254,99€.215,99€Current price is: 215,99€.
or 3x 72,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen12" Retina 2304×1440
ChipIntel Core m3 1.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery41.4 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.