| Colour | Grey |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure 3 100U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 15.6" |
Samsung
Samsung Galaxy A12s 32GB A127F / Black / Grade AB
Original price was: 137,99€.114,99€Current price is: 114,99€.
Samsung Galaxy Buds3 SM-R530 / White / New
Original price was: 151,99€.131,99€Current price is: 131,99€.
Sale!
-15%
Samsung Galaxy Book 4 15.6″ / Grey / Grade A
Samsung Galaxy A12s 32GB A127F / Black / Grade AB
Original price was: 137,99€.114,99€Current price is: 114,99€.
Samsung Galaxy Buds3 SM-R530 / White / New
Original price was: 151,99€.131,99€Current price is: 131,99€.
Original price was: 440,99€.372,99€Current price is: 372,99€.
or 3x 124,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore 3 100U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.