| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-4870HQ |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | FRA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon R9 M370X 2GB |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (Retina, 13" Early 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 186,99€.135,99€Current price is: 135,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 453,99€.380,99€Current price is: 380,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Pro (Retina, 15″ Mid 2015) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (Retina, 13" Early 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 186,99€.135,99€Current price is: 135,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 453,99€.380,99€Current price is: 380,99€.
Original price was: 205,99€.176,99€Current price is: 176,99€.
or 3x 59,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Teclado
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Out of stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-4870HQ
RAM16GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
Avisa-me quando voltar
Recebe um email assim que este produto voltar ao stock.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que voltar ao stock.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.