| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5257U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris 6100 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade B
Original price was: 570,99€.491,99€Current price is: 491,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 453,99€.380,99€Current price is: 380,99€.
Sale!
Outlet
Apple MacBook Pro (Retina, 13″ Early 2015) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (16" 2019) / Space Grey / Grade B
Original price was: 570,99€.491,99€Current price is: 491,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 453,99€.380,99€Current price is: 380,99€.
Original price was: 186,99€.135,99€Current price is: 135,99€.
or 3x 45,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Teclado
Preços Outlet
Devoluções 14 dias
Defeitos descritos
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
Outlet Price
Warranty included
Defects Described
Shipping 4-6 Days
* Described defects excluded (Art. 7.3 DL 84/2021).
-27%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
OUTLET PRODUCT — KNOWN DEFECTS
This product has a functional defect. The LCD screen works.
Cosmetic condition: Grade C — Significant signs of use
Specifications
ProcessorCore i5-5257U
RAM8GB
BatteryAlta Contagem de Ciclos
Battery Cycles751+
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
18-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.