| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-4870HQ |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 500GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon R9 M370X 2GB |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (Retina, 13" Late 2013) / Silver / Grade C
Original price was: 226,99€.191,99€Current price is: 191,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 196,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (Retina, 15″ Mid 2015) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (Retina, 13" Late 2013) / Silver / Grade C
Original price was: 226,99€.191,99€Current price is: 191,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 196,99€.164,99€Current price is: 164,99€.
Original price was: 313,99€.260,99€Current price is: 260,99€.
or 3x 87,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Teclado
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-4870HQ
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.