| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-4258U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris 5100 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2013 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.322,99€.1.110,99€Current price is: 1.110,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Mid 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 313,99€.260,99€Current price is: 260,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Pro (Retina, 13″ Late 2013) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.322,99€.1.110,99€Current price is: 1.110,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Mid 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 313,99€.260,99€Current price is: 260,99€.
Original price was: 226,99€.191,99€Current price is: 191,99€.
or 3x 64,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 2.4 GHz
RAM4 GB
Storage128 GB SSD
Battery71.8 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.