| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-3720QM |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 500GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | GeForce GT 650M 1GB |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (15" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 697,99€.600,99€Current price is: 600,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Mid 2015) / Silver
Original price was: 301,99€.171,99€Current price is: 171,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Pro (Retina, 15″ Mid 2012) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (15" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 697,99€.600,99€Current price is: 600,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 15" Mid 2015) / Silver
Original price was: 301,99€.171,99€Current price is: 171,99€.
Original price was: 247,99€.212,99€Current price is: 212,99€.
or 3x 71,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.4" Retina
ChipIntel Core i7 2.3 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery95 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.