| Colour | Silver |
| Grades | Grade Premium |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M4 Pro 14C/20G |
| RAM | 24GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade B
Original price was: 979,99€.822,99€Current price is: 822,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 272,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (16″ 2024, M4 Pro) / Silver / Grade Premium
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade B
Original price was: 979,99€.822,99€Current price is: 822,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 272,99€.232,99€Current price is: 232,99€.
Original price was: 2.918,99€.2.431,99€Current price is: 2.431,99€.
or 3x 810,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M4 Pro 14C/20G
RAM24GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.