| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i9-9880H |
| RAM | 64GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon Pro 5500M 4GB |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 863,99€.719,99€Current price is: 719,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade A
Original price was: 433,99€.373,99€Current price is: 373,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (16″ 2019) / Space Grey / Grade C
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 863,99€.719,99€Current price is: 719,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2019, 2 TBT3) / Space Grey / Grade A
Original price was: 433,99€.373,99€Current price is: 373,99€.
Original price was: 893,99€.744,99€Current price is: 744,99€.
or 3x 248,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i9-9880H
RAM64GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.