| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-6820HQ |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon Pro 455 2GB |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2016 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (14" 2023, M3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.289,99€.1.092,99€Current price is: 1.092,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2016) / Space Grey / Grade B
Original price was: 263,99€.226,99€Current price is: 226,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Pro (15″ 2016) / Space Grey / Grade C
Apple MacBook Pro (14" 2023, M3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.289,99€.1.092,99€Current price is: 1.092,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2016) / Space Grey / Grade B
Original price was: 263,99€.226,99€Current price is: 226,99€.
Original price was: 311,99€.265,99€Current price is: 265,99€.
or 3x 88,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 Cor
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen15.4" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i7 2.6 GHz
RAM16 GB
Storage256 GB SSD
Battery76 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.