| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-2415M |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 320GB HDD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | HD (1280×800) |
| Descrição das Falhas | Dano físico |
| GPU | HD Graphics 3000 384MB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2011 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2020, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 775,99€.656,99€Current price is: 656,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2018) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 415,99€.348,99€Current price is: 348,99€.
Sale!
-16%
Apple MacBook Pro (13″ Early 2011) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (13" 2020, 4 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 775,99€.656,99€Current price is: 656,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2018) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 415,99€.348,99€Current price is: 348,99€.
Original price was: 138,99€.116,99€Current price is: 116,99€.
or 3x 39,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-2415M
RAM4GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.