| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-8259U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Dano severo no LCD |
| GPU | Iris Plus 655 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.151,99€.959,99€Current price is: 959,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 526,99€.453,99€Current price is: 453,99€.
Sale!
-16%
Apple MacBook Pro (13″ 2018, 4 TBT3) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C
Original price was: 1.151,99€.959,99€Current price is: 959,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade B
Original price was: 526,99€.453,99€Current price is: 453,99€.
Original price was: 251,99€.210,99€Current price is: 210,99€.
or 3x 70,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 RAM
2 Cor
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina + Touch Bar
ChipIntel Core i5 2.3 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery58 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.