| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5350U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (manchas) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 410,99€.341,99€Current price is: 341,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 446,99€.387,99€Current price is: 387,99€.
Sale!
Outlet
Apple MacBook Air (13″ 2017) / Silver / Grade B
Apple MacBook Air (13" 2017) / Silver / Grade B
Original price was: 410,99€.341,99€Current price is: 341,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 446,99€.387,99€Current price is: 387,99€.
Original price was: 251,99€.228,99€Current price is: 228,99€.
or 3x 76,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
Preços Outlet
Devoluções 14 dias
Defeitos descritos
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
Outlet Price
Warranty included
Defects Described
Shipping 4-6 Days
* Described defects excluded (Art. 7.3 DL 84/2021).
-9%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
OUTLET PRODUCT — KNOWN DEFECTS
This product has a functional defect. The LCD screen works.
Cosmetic condition: Grade B — Visible signs of use
Specifications
Screen13.3" 1440×900
ChipIntel Core i5 1.8 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery54 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
18-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.