| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-8210Y |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | UHD Graphics 617 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" Early 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 255,99€.214,99€Current price is: 214,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade A
Original price was: 371,99€.319,99€Current price is: 319,99€.
Sale!
-15%
Apple MacBook Air (Retina, 13″ 2018) / Space Grey / Grade A
Apple MacBook Air (13" Early 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 255,99€.214,99€Current price is: 214,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade A
Original price was: 371,99€.319,99€Current price is: 319,99€.
Original price was: 377,99€.319,99€Current price is: 319,99€.
or 3x 106,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipIntel Core i5 1.6 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Battery49.9 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.