| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-3427U |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | ITA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 4000 1GB shared |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" Early 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 131,99€.113,99€Current price is: 113,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 251,99€.218,99€Current price is: 218,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Air (13″ Mid 2012) / Silver / Grade B
Apple MacBook Air (13" Early 2015) / Silver / Grade C
Original price was: 131,99€.113,99€Current price is: 113,99€.
Apple MacBook Air (Retina, 13" 2018) / Space Grey / Grade C
Original price was: 251,99€.218,99€Current price is: 218,99€.
Original price was: 124,99€.107,99€Current price is: 107,99€.
or 3x 36,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Teclado
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-3427U
RAM4GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.