| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5250U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.182,99€.1.010,99€Current price is: 1.010,99€.
Apple MacBook Air (13" Mid 2013) / Silver / Grade B
Original price was: 143,99€.120,99€Current price is: 120,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Air (13″ Early 2015) / Silver / Grade C
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Blue / Grade A
Original price was: 1.182,99€.1.010,99€Current price is: 1.010,99€.
Apple MacBook Air (13" Mid 2013) / Silver / Grade B
Original price was: 143,99€.120,99€Current price is: 120,99€.
Original price was: 153,99€.127,99€Current price is: 127,99€.
or 3x 42,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 RAM
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-5250U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles501-750
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.