| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5250U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 128GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | HD Graphics 6000 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" Early 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 200,99€.166,99€Current price is: 166,99€.
Apple MacBook Air (15" 2023, M2) / Gold / Grade B
Original price was: 1.051,99€.883,99€Current price is: 883,99€.
Sale!
-14%
Apple MacBook Air (13″ Early 2015) / Silver / Grade A
Apple MacBook Air (13" Early 2015) / Silver / Grade B
Original price was: 200,99€.166,99€Current price is: 166,99€.
Apple MacBook Air (15" 2023, M2) / Gold / Grade B
Original price was: 1.051,99€.883,99€Current price is: 883,99€.
Original price was: 240,99€.206,99€Current price is: 206,99€.
or 3x 69,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-5250U
RAM8GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.