| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M3 8-Coloure GPU |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
Macbook Air
Apple MacBook Air (13" 2024, M3) / Gold / Grade B
Original price was: 1.086,99€.936,99€Current price is: 936,99€.
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Midnight / Grade B
Original price was: 1.186,99€.988,99€Current price is: 988,99€.
Sale!
-16%
Apple MacBook Air (13″ 2024, M3) / Space Grey / Grade C
Apple MacBook Air (13" 2024, M3) / Gold / Grade B
Original price was: 1.086,99€.936,99€Current price is: 936,99€.
Apple MacBook Air (13" 2025, M4) / Midnight / Grade B
Original price was: 1.186,99€.988,99€Current price is: 988,99€.
Original price was: 978,99€.821,99€Current price is: 821,99€.
or 3x 274,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.6" Liquid Retina
ChipApple M3 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery52.6 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.