| Colour | Midnight |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M2 8-core GPU |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | USA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| Descrição das Falhas | Descoloração por autocolante |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
Macbook Air
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 554,99€.469,99€Current price is: 469,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 568,99€.485,99€Current price is: 485,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Air (13″ 2022, M2) / Midnight / Grade B
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 554,99€.469,99€Current price is: 469,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 568,99€.485,99€Current price is: 485,99€.
Original price was: 802,99€.668,99€Current price is: 668,99€.
or 3x 223,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.6" Liquid Retina
ChipApple M2 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery52.6 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.