| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M1 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SWE/FIN |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Macbook Air
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 561,99€.471,99€Current price is: 471,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 446,99€.387,99€Current price is: 387,99€.
Sale!
-13%
Apple Macbook Air (13″ 2020, M1) / Space Grey / Grade C
Apple Macbook Air (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 561,99€.471,99€Current price is: 471,99€.
Apple MacBook Air (13" 2020) / Space Grey / Grade B
Original price was: 446,99€.387,99€Current price is: 387,99€.
Original price was: 423,99€.367,99€Current price is: 367,99€.
or 3x 122,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen13.3" Retina
ChipApple M1 (8-core)
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Battery49.9 Wh
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.