| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Radeon Pro 5300 4GB |
| CPU AIO | Coloure i5-10600 |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
iMac
Apple iMac Pro (27" Late 2017) / Space Grey / Grade A
Original price was: 1.815,99€.1.551,99€Current price is: 1.551,99€.
Apple iMac (5K, 27" 2020) / Silver / Grade A
Original price was: 1.519,99€.1.309,99€Current price is: 1.309,99€.
Sale!
-17%
Apple iMac (5K, 27″ 2020) / Silver / Grade A
Apple iMac Pro (27" Late 2017) / Space Grey / Grade A
Original price was: 1.815,99€.1.551,99€Current price is: 1.551,99€.
Apple iMac (5K, 27" 2020) / Silver / Grade A
Original price was: 1.519,99€.1.309,99€Current price is: 1.309,99€.
Original price was: 1.263,99€.1.052,99€Current price is: 1.052,99€.
or 3x 351,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen27" 5K Retina
ChipIntel Core i5 3.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.