| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Colour | Blue |
| Tamanho do Ecrã | 24" |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| GPU | Integrated |
| Processador | Apple M3 8-Coloure GPU |
| Resolução do Ecrã | Retina |
| Sistema Operativo | macOS |
AIO GPU: Integrated
AIO CPU: Apple M3 8-Coloure GPU
Reviews
There are no reviews yet.