| Colour | Grey |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Coloure i7-13700H |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | CHE |
| Licença SO | Win 11 Home Installed |
| Resolução do ecrã | 2K (2400×1600) |
| GPU | GeForce RTX 4050 Max-Q 8GB |
| Screen Size | 14.4" |
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5" / Silver / Grade B
Original price was: 330,99€.286,99€Current price is: 286,99€.
Asus Zenfone 9 5G 256GB DS / Black / Grade AB
Original price was: 704,99€.606,99€Current price is: 606,99€.
Microsoft Surface Laptop Studio 2 Touch 14.4″ / Grey / Grade A
Original price was: 2.210,99€.1.841,99€Current price is: 1.841,99€.
or 3x 614,00€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 2.210,99€.1.841,99€Current price is: 1.841,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-13700H
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |