| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| CPU | Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | ITA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | 2304×1536 |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.8" |
Uncategoria
Dell Latitude 7430 14" / Black / Grade C
Original price was: 568,99€.485,99€Current price is: 485,99€.
Microsoft Surface Pro 11 2-in-1 Touch 13" / Grey / Grade B
Original price was: 969,99€.821,99€Current price is: 821,99€.
Sale!
-15%
Microsoft Surface Laptop 7 Touch 13.8″ / Silver / Grade A
Dell Latitude 7430 14" / Black / Grade C
Original price was: 568,99€.485,99€Current price is: 485,99€.
Microsoft Surface Pro 11 2-in-1 Touch 13" / Grey / Grade B
Original price was: 969,99€.821,99€Current price is: 821,99€.
Original price was: 1.082,99€.916,99€Current price is: 916,99€.
or 3x 305,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorSnapdragon X Plus X1P-64-100
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.