| Colour | Blue |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| RAM | 1GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | USA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | 2304×1536 |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.8" |
Uncategoria
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5" / Silver / Grade C
Original price was: 242,99€.201,99€Current price is: 201,99€.
Suunto 9 / Grade A
Original price was: 184,99€.153,99€Current price is: 153,99€.
Sale!
-17%
Microsoft Surface Laptop 7 Touch 13.8″ / Blue / Grade A
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5" / Silver / Grade C
Original price was: 242,99€.201,99€Current price is: 201,99€.
Suunto 9 / Grade A
Original price was: 184,99€.153,99€Current price is: 153,99€.
Original price was: 1.069,99€.890,99€Current price is: 890,99€.
or 3x 297,00€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Cor
2 Teclado
3 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorSnapdragon X Elite X1E-80-100
RAM1GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.