| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-7300U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Marcado de propósito |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 12.5" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad E495 14" / Black / Grade B
Original price was: 297,99€.253,99€Current price is: 253,99€.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 604,99€.520,99€Current price is: 520,99€.
Sale!
-14%
Lenovo ThinkPad X270 12.5″ / Black / Grade B
Lenovo ThinkPad E495 14" / Black / Grade B
Original price was: 297,99€.253,99€Current price is: 253,99€.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 604,99€.520,99€Current price is: 520,99€.
Original price was: 243,99€.209,99€Current price is: 209,99€.
or 3x 70,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 4 un.
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
In stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-7300U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.