| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-1145G7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.3" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 (AMD) 14" / Black / Grade C
Original price was: 370,99€.321,99€Current price is: 321,99€.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 (AMD) 14" / Black / Grade C
Original price was: 281,99€.244,99€Current price is: 244,99€.
Sale!
-14%
Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 (Intel) Touch 13.3″ / Black / Grade C
Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 (AMD) 14" / Black / Grade C
Original price was: 370,99€.321,99€Current price is: 321,99€.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 (AMD) 14" / Black / Grade C
Original price was: 281,99€.244,99€Current price is: 244,99€.
Original price was: 354,99€.305,99€Current price is: 305,99€.
or 3x 102,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 4 un.
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
In stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1145G7
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.