| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-7200U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Marcado de propósito |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 (Intel) 16" / Black / Grade B
Original price was: 1.175,99€.1.012,99€Current price is: 1.012,99€.
Lenovo ThinkPad T490s 14" / Black / Grade C
Original price was: 341,99€.296,99€Current price is: 296,99€.
Sale!
-14%
Lenovo ThinkPad T470s 14″ / Black / Grade B
Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 (Intel) 16" / Black / Grade B
Original price was: 1.175,99€.1.012,99€Current price is: 1.012,99€.
Lenovo ThinkPad T490s 14" / Black / Grade C
Original price was: 341,99€.296,99€Current price is: 296,99€.
Original price was: 258,99€.222,99€Current price is: 222,99€.
or 3x 74,33€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-7200U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.