| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-1265U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | FRA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | 2.2K (2240×1400) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) Touch 14" / Black / Grade B
Original price was: 438,99€.377,99€Current price is: 377,99€.
Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 14" / Grey / Grade C
Original price was: 363,99€.312,99€Current price is: 312,99€.
Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 (Intel) 14″ / Black / Grade A
Original price was: 935,99€.799,99€Current price is: 799,99€.
or 3x 266,66€ interest-free
VAT included
1 Processador
2 Teclado
3 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 935,99€.799,99€Current price is: 799,99€.
-15%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1265U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |