| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Ryzen 7 PRO 4750U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) Touch 14" / Black / Grade B
Original price was: 411,99€.357,99€Current price is: 357,99€.
Apple iPhone 17 Pro Max 1TB / Silver / Grade Premium
Original price was: 2.465,99€.2.106,99€Current price is: 2.106,99€.
Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 (AMD) 14″ / Black / Grade B
Original price was: 427,99€.355,99€Current price is: 355,99€.
or 3x 118,66€ interest-free
VAT included
1 Teclado
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 427,99€.355,99€Current price is: 355,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 7 PRO 4750U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |