| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-1135G7 |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Apple iPad 9.7" 6th Gen (2018) 32GB WiFi / Grey / Grade B
Original price was: 105,99€.89,99€Current price is: 89,99€.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 897,99€.760,99€Current price is: 760,99€.
Sale!
-15%
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 (Intel) 14″ / Black / Grade C
Apple iPad 9.7" 6th Gen (2018) 32GB WiFi / Grey / Grade B
Original price was: 105,99€.89,99€Current price is: 89,99€.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 897,99€.760,99€Current price is: 760,99€.
Original price was: 464,99€.393,99€Current price is: 393,99€.
or 3x 131,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Teclado
4 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 2 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1135G7
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.