| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-10210U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Gaveta SIM em falta |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Apple MacBook (Retina, 12" Early 2016) / Rose Gold / Grade B
Original price was: 317,99€.264,99€Current price is: 264,99€.
Asus Zenfone 5z ZS620KL 64GB / Blue / Grade BC
Original price was: 106,99€.92,99€Current price is: 92,99€.
Sale!
-17%
Lenovo Thinkpad T14 Gen 1 (Intel) 14″ / Black / Grade B
Apple MacBook (Retina, 12" Early 2016) / Rose Gold / Grade B
Original price was: 317,99€.264,99€Current price is: 264,99€.
Asus Zenfone 5z ZS620KL 64GB / Blue / Grade BC
Original price was: 106,99€.92,99€Current price is: 92,99€.
Original price was: 393,99€.327,99€Current price is: 327,99€.
or 3x 109,33€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 RAM
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-10210U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.