| Colour | Black |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-1165G7 |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| Descrição das Falhas | Porta não funciona (USB) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 15.6" |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 (AMD) 14" / Black / Grade C
Original price was: 352,99€.303,99€Current price is: 303,99€.
Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 (Intel) 14" / Black / Grade C
Original price was: 409,99€.349,99€Current price is: 349,99€.
Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 (Intel) 15.6″ / Black / Grade C
Original price was: 498,99€.418,99€Current price is: 418,99€.
or 3x 139,66€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 498,99€.418,99€Current price is: 418,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1165G7
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 32GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |