| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-10210U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 508,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel) 14" / Black / Grade B
Original price was: 680,99€.576,99€Current price is: 576,99€.
Sale!
-15%
Lenovo ThinkPad L14 Gen 1 (Intel) 14″ / Black / Grade A
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade C
Original price was: 508,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel) 14" / Black / Grade B
Original price was: 680,99€.576,99€Current price is: 576,99€.
Original price was: 352,99€.300,99€Current price is: 300,99€.
or 3x 100,33€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-10210U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.