| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Ryzen 5 5500U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | ESP |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 15.6" |
Uncategoria
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade A
Original price was: 658,99€.552,99€Current price is: 552,99€.
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5" / Silver / Grade C
Original price was: 401,99€.345,99€Current price is: 345,99€.
Sale!
-13%
Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 15.6″ / Silver / Grade B
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade A
Original price was: 658,99€.552,99€Current price is: 552,99€.
Microsoft Surface Laptop 4 Touch 13.5" / Silver / Grade C
Original price was: 401,99€.345,99€Current price is: 345,99€.
Original price was: 410,99€.356,99€Current price is: 356,99€.
or 3x 119,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorRyzen 5 5500U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.