| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-1235U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | ESP |
| Licença SO | Not included |
| Resolução do ecrã | HD (1366×768) |
| Descrição das Falhas | Falha menor do LCD (manchas) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
HP ProBook 440 G9 14" / Silver / Grade C
Original price was: 500,99€.416,99€Current price is: 416,99€.
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) 32GB WiFi X306 / Grey / Grade BC
Original price was: 86,99€.74,99€Current price is: 74,99€.
Sale!
-17%
HP ProBook 440 G9 14″ / Silver / Grade B
HP ProBook 440 G9 14" / Silver / Grade C
Original price was: 500,99€.416,99€Current price is: 416,99€.
Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) 32GB WiFi X306 / Grey / Grade BC
Original price was: 86,99€.74,99€Current price is: 74,99€.
Original price was: 500,99€.416,99€Current price is: 416,99€.
or 3x 139,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1235U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.