| Colour | Grey |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i7-10610U |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Uncategoria
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) / Silver / Grade C
Original price was: 372,99€.323,99€Current price is: 323,99€.
Dell Latitude 5410 14" / Grey / Grade C
Original price was: 325,99€.282,99€Current price is: 282,99€.
Sale!
-15%
Dell Latitude 5410 14″ / Grey / Grade C
Apple MacBook (Retina, 12" 2017) / Silver / Grade C
Original price was: 372,99€.323,99€Current price is: 323,99€.
Dell Latitude 5410 14" / Grey / Grade C
Original price was: 325,99€.282,99€Current price is: 282,99€.
Original price was: 437,99€.370,99€Current price is: 370,99€.
or 3x 123,66€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-10610U
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.