| Colour | Grey |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1245U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.3" |
Uncategoria
Apple iPhone 17 512GB / Purple / Grade Premium
Original price was: 1.534,99€.1.322,99€Current price is: 1.322,99€.
Asus Zenfone 5z ZS620KL 64GB / Blue / Grade AB
Original price was: 158,99€.131,99€Current price is: 131,99€.
Sale!
-13%
Dell Latitude 5330 Touch 13.3″ / Grey / Grade B
Apple iPhone 17 512GB / Purple / Grade Premium
Original price was: 1.534,99€.1.322,99€Current price is: 1.322,99€.
Asus Zenfone 5z ZS620KL 64GB / Blue / Grade AB
Original price was: 158,99€.131,99€Current price is: 131,99€.
Original price was: 555,99€.482,99€Current price is: 482,99€.
or 3x 161,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Teclado
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 4 un.
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
In stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1245U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.