| Colour | Grey |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Carregador incluído |
| CPU | Coloure i5-10210U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | USA |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 13.3" |
Uncategoria
Google Pixel 7a - Case - Charcoal / Grade Premium
Original price was: 41,99€.35,99€Current price is: 35,99€.
Apple iPhone 17 512GB / Purple / Grade B
Original price was: 1.405,99€.1.190,99€Current price is: 1.190,99€.
Sale!
-15%
Dell Latitude 5310 13.3″ / Grey / Grade C
Apple iPhone 17 512GB / Purple / Grade B
Original price was: 1.405,99€.1.190,99€Current price is: 1.190,99€.
Original price was: 331,99€.282,99€Current price is: 282,99€.
or 3x 94,33€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-10210U
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.