| Colour | Blue |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-1235U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Not included |
| Resolução do ecrã | FHD (1920×1080) |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 15.6" |
Uncategoria
HMD T21 128GB / Black / Grade AB
Original price was: 181,99€.153,99€Current price is: 153,99€.
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade B
Original price was: 560,99€.482,99€Current price is: 482,99€.
Sale!
-16%
Asus Vivobook 15 (X1504) 15.6″ / Blue / Grade B
HMD T21 128GB / Black / Grade AB
Original price was: 181,99€.153,99€Current price is: 153,99€.
Dell Latitude 5330 Touch 13.3" / Grey / Grade B
Original price was: 560,99€.482,99€Current price is: 482,99€.
Original price was: 449,99€.377,99€Current price is: 377,99€.
or 3x 126,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-1235U
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.