| Colour | Black |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-13620H |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | GRC |
| Licença SO | Windows |
| Resolução do ecrã | WQXGA (2560×1600) |
| GPU | GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 604,99€.520,99€Current price is: 520,99€.
Sony Xperia 1 VI 5G 256GB DS / Black / Grade C Plus
Original price was: 1.216,99€.1.039,99€Current price is: 1.039,99€.
Sale!
-16%
Asus ROG Zephyrus G16 (2023) 16″ / Black / Grade B
Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 15.6" / Black / Grade B
Original price was: 604,99€.520,99€Current price is: 520,99€.
Sony Xperia 1 VI 5G 256GB DS / Black / Grade C Plus
Original price was: 1.216,99€.1.039,99€Current price is: 1.039,99€.
Original price was: 1.449,99€.1.217,99€Current price is: 1.217,99€.
or 3x 406,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-13620H
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.