| Colour | Black |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Celeron N4120 |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 32GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | Google Chrome OS |
| Resolução do ecrã | Testado |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 11.6" |
Uncategoria
Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 (AMD) 14" / Black / Grade B
Original price was: 421,99€.350,99€Current price is: 350,99€.
Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 (Intel) 15.6" / Black / Grade C
Original price was: 514,99€.431,99€Current price is: 431,99€.
Sale!
-16%
Acer Chromebook Spin 511 R752T Touch 11.6″ / Black / Grade A
Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 (AMD) 14" / Black / Grade B
Original price was: 421,99€.350,99€Current price is: 350,99€.
Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 (Intel) 15.6" / Black / Grade C
Original price was: 514,99€.431,99€Current price is: 431,99€.
Original price was: 179,99€.151,99€Current price is: 151,99€.
or 3x 50,66€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Limited stock · 7 un.
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
In stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCeleron N4120
RAM8GB
BatteryDetém Carga
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.