| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Celeron N4500 |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 64GB SSD |
| Estado da Bateria | Bateria desgastada |
| Teclado | USA |
| Licença SO | Google Chrome OS |
| Resolução do ecrã | Testado |
| GPU | Integrada |
| Screen Size | 14" |
Samsung Galaxy A21s 32GB A217F / Black
Original price was: 184,99€.63,99€Current price is: 63,99€.
Samsung Galaxy A7 (2018) 64GB A750F / Blue / Grade AB
Original price was: 118,99€.100,99€Current price is: 100,99€.
Samsung Galaxy Chromebook Go LTE XE345XDA 14″ / Silver / Grade A
Original price was: 270,99€.226,99€Current price is: 226,99€.
or 3x 75,66€ interest-free
VAT included
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last 2 units!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 2 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 270,99€.226,99€Current price is: 226,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCeleron N4500
RAM4GB
BatteryBateria desgastada
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 4GB |
| Storage | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU | |
| Screen Size | |
| VAT Type |