| Condition & Specifications | |
|---|---|
| Estado | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Falhas | Minor LCD Fault (Spots) |
| Colour | Black |
| Tamanho do Ecrã | 16" |
| Processador | Coloure i7-1260P |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| GPU | Quadro T550 4GB |
| Resolução do Ecrã | WUXGA (1920×1200) |
| Sistema Operativo | Windows |
| Teclado | DEU |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 Touch 14" / Grey / Grade B
Original price was: 488,99€.420,99€Current price is: 420,99€.
Lenovo Thinkpad T14 Gen 1 (Intel) 14" / Black / Grade B
Original price was: 348,99€.292,99€Current price is: 292,99€.
Lenovo ThinkPad P16s Gen 1 (Intel) 16″ / Black / Grade B
Original price was: 930,99€.781,99€Current price is: 781,99€.
or 3x 260,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 930,99€.781,99€Current price is: 781,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-1260P
RAM16GB
Storage1TB SSD
Screen16" WUXGA (1920x1200)
GPUQuadro T550 4GB
BatteryDetém Carga
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| CPU | |
| RAM | 16GB |
| Drive | |
| Estado da Bateria | |
| Keyboard | |
| COA | |
| LCD Graphics array | |
| Descrição das Falhas | |
| GPU laptops | |
| Tamanho da tela | |
| VAT Type | |
| Delivery |