| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-4278U |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris 5100 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2014 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 1.086,99€.936,99€Current price is: 936,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2016, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 278,99€.231,99€Current price is: 231,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (Retina, 13″ Mid 2014) / Silver / Grade C
Apple MacBook Pro (16" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 1.086,99€.936,99€Current price is: 936,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2016, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 278,99€.231,99€Current price is: 231,99€.
Original price was: 247,99€.205,99€Current price is: 205,99€.
or 3x 68,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Teclado
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-4278U
RAM16GB
BatteryAlta Contagem de Ciclos
Battery Cycles751+
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.