| Colour | Silver |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i5-5257U |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 256GB SSD |
| Estado da Bateria | Alta Contagem de Ciclos |
| Teclado | HRV |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Iris 6100 1.5GB shared |
| Ciclos da Bateria | 751+ |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2015 |
Macbook Pro
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 603,99€.524,99€Current price is: 524,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 265,99€.222,99€Current price is: 222,99€.
Sale!
-16%
Apple MacBook Pro (Retina, 13″ Early 2015) / Silver / Grade C
Apple Macbook Pro (13" 2020, M1) / Space Grey / Grade B
Original price was: 603,99€.524,99€Current price is: 524,99€.
Apple MacBook Pro (13" 2017, 2 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 265,99€.222,99€Current price is: 222,99€.
Original price was: 195,99€.163,99€Current price is: 163,99€.
or 3x 54,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Teclado
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i5-5257U
RAM8GB
BatteryAlta Contagem de Ciclos
Battery Cycles751+
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.