| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i9-9880H |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | DEU |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Radeon Pro 5500M 4GB |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 16" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (15" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 381,99€.328,99€Current price is: 328,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 13" Mid 2014) / Silver / Grade B
Original price was: 179,99€.150,99€Current price is: 150,99€.
Sale!
-13%
Apple MacBook Pro (16″ 2019) / Space Grey / Grade B
Apple MacBook Pro (15" 2019) / Space Grey / Grade C
Original price was: 381,99€.328,99€Current price is: 328,99€.
Apple MacBook Pro (Retina, 13" Mid 2014) / Silver / Grade B
Original price was: 179,99€.150,99€Current price is: 150,99€.
Original price was: 656,99€.570,99€Current price is: 570,99€.
or 3x 190,33€ interest-free
VAT Margin Scheme i
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i9-9880H
RAM16GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.