| Colour | Silver |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Coloure i7-2720QM |
| RAM | 4GB |
| Armazenamento | 1TB HDD |
| Estado da Bateria | Excelente |
| Teclado | FRA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | WXGA+ (1440×900) |
| GPU | Radeon HD 6750M 1GB |
| Ciclos da Bateria | 1-250 |
| Screen Size | 15" |
| Ano de Lançamento | 2011 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 317,99€.264,99€Current price is: 264,99€.
Apple MacBook Pro (16" 2023, M2) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 1.916,99€.1.623,99€Current price is: 1.623,99€.
Sale!
-13%
Apple MacBook Pro (15″ Early 2011) / Silver / Grade B
Apple MacBook Pro (13" 2018, 4 TBT3) / Space Grey / Grade C
Original price was: 317,99€.264,99€Current price is: 264,99€.
Apple MacBook Pro (16" 2023, M2) / Space Grey / Grade C Plus
Original price was: 1.916,99€.1.623,99€Current price is: 1.623,99€.
Original price was: 175,99€.152,99€Current price is: 152,99€.
or 3x 51,00€ interest-free
VAT included
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorCore i7-2720QM
RAM4GB
BatteryExcelente
Battery Cycles1-250
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.