| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C Mais |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M2 Pro 10-Coloure |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | INT |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 501-750 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2023 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 986,99€.835,99€Current price is: 835,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2018) / Silver / Grade B
Original price was: 377,99€.319,99€Current price is: 319,99€.
Sale!
-13%
Apple MacBook Pro (14″ 2023, M2) / Space Grey / Grade C Plus
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro) / Silver / Grade C Plus
Original price was: 986,99€.835,99€Current price is: 835,99€.
Apple MacBook Pro (15" 2018) / Silver / Grade B
Original price was: 377,99€.319,99€Current price is: 319,99€.
Original price was: 1.385,99€.1.204,99€Current price is: 1.204,99€.
or 3x 401,66€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Processador
2 RAM
3 Cor
4 Teclado
5 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M2 Pro 10-Core
RAM16GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles501-750
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.