| Colour | Grey Sideral |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| CPU | Apple M1 Max 32-Coloure GPU |
| RAM | 32GB |
| Armazenamento | 512GB SSD |
| Estado da Bateria | Detém Carga |
| Teclado | SCA |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU | Integrada |
| Ciclos da Bateria | 251-500 |
| Screen Size | 14" |
| Ano de Lançamento | 2021 |
Macbook Pro
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade A
Original price was: 932,99€.789,99€Current price is: 789,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C
Original price was: 859,99€.715,99€Current price is: 715,99€.
Sale!
-17%
Apple MacBook Pro (14″ 2021, M1 Max) / Space Grey / Grade C
Apple MacBook Pro (13" 2022, M2) / Space Grey / Grade A
Original price was: 932,99€.789,99€Current price is: 789,99€.
Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro) / Space Grey / Grade C
Original price was: 859,99€.715,99€Current price is: 715,99€.
Original price was: 1.533,99€.1.277,99€Current price is: 1.277,99€.
or 3x 426,00€ interest-free
VAT included
Configurar produto
1 Teclado
2 Estado
24 meses de garantia
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 21 Mai – 25 Mai
Only 1 left in stock
24-month warranty
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, May 15.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ProcessorApple M1 Max 32-Core GPU
RAM32GB
BatteryDetém Carga
Battery Cycles251-500
Avisa-me quando baixar
Recebe um email assim que o preço descer.
Alerta activado!
Avisamos-te por email assim que o preço descer.
24-month warranty
Devolução 14 dias
Envio 3-5 dias
Pagamento seguro
Reviews
There are no reviews yet.